DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

INBAP GROUP to prężnie rozwijający się zespół ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, który realizujemy. Obecnie firma liczy ponad stu dwudziestu wykwalifikowanych pracowników oraz licznych ekspertów z kraju i zagranicy. Wciąż rozwijamy oraz doskonalimy swoje umiejętności.

Kogo aktualnie poszukujemy?

MANEWROWY/USTAWIACZ

Miejsce pracy: Terminal INBAP, Małaszewicze Duże, ul. Warszawska

Wymagania:
• aktualne uprawnienia i badania psychologiczne na stanowisko manewrowy lub ustawiacz,
• odpowiedzialność, dokładność i dobra organizacja pracy,
• doświadczenie w pracy na terminalu paliwowym, chemicznych będzie dodatkowym atutem,
• komunikatywność i zaangażowanie,
• umiejętność pracy w zespole,
• umiejętność szybkiego uczenia się.

Obowiązki:
• kierowanie oraz wykonywanie manewrów na bocznicy kolejowej,
• sprzęganie i rozprzęganie pojazdów kolejowych, przestawianie zwrotnic i wykolejnic,
• zabezpieczanie pojazdów kolejowych przed zbiegnięciem,
• operatywna realizacja planu pracy manewrowej,
• obsługiwanie urządzeń łączności przewodowej i bezprzewodowej,
• wykonywanie czynności związanych z przyjmowaniem i zdawaniem wagonów,
• przeładunek towarów ropopochodnych z cystern kolejowych do autocystern.

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Wynagrodzenie odpowiednie do posiadanych kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)”

PROGRAMISTA PHP/JAVASCRIPT

Wymagania:
– Bardzo dobra znajomość PHP, JavaScript oraz biblioteki jQuery
– Dobra znajomość któregoś z frameworków PHP
– Dobra znajomość MySQL
– Podstawowa znajomość HTML5, CSS3, UML
– Znajomość i umiejętność implementowania wzorców projektowych
– Samodzielność, pasja, zaangażowanie

Mile widziane:
– Praca na większych ilościach danych w MySQL
– Znajomość zagadnień sieciowych
– Optymalizacja Baz Danych

Zakres obowiązków:
– Tworzenie aplikacji/skryptów w PHP oraz JavaScript
– Implementacja nowych i rozbudowa istniejących funkcjonalności aplikacji webowej
– Integracja systemu z zewnętrznymi serwisami
– Rozwój i utrzymanie wdrożonych systemów

Oferujemy:
– stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pełny etat),
– niezbędne narzędzia do pracy,
– pracę w rozpoznawalnej, prężnie rozwijającej się firmie,
– perspektywę rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez inwestorbp Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.” na adres: rekrutacje@inbap.com

OPERATOR KOPARKI

Miejsce pracy: Małaszewicze Duże

Wymagania:
uprawnienia do obsługi koparki,
doświadczenie na stanowisku operatora,
umiejętność dbania o sprzęt,
odpowiedzialność i rzetelność,
dyspozycyjność.

Oferujemy:
umowę na czas nieokreślony w pełnym wymiarze czasu,
atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania,
profesjonalne narzędzia pracy,
pracę w profesjonalnym i przyjaznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).” na adres: rekrutacje@inbap.com

Aplikacje bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

ASYSTENTA/ASYSTENTKI KIEROWNIKA PROJEKTU PRZY REALIZACJI INWESTYCJI BUDOWY TERMINALA PALIWOWO-CHEMICZNEGO

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Rodzaj współpracy: umowa o pracę/umowa o współpracy – do wyboru przez osobą zatrudnioną.

Zadania, jakie stawiamy przed osobą zatrudnioną:

wsparcie kierownika projektu w przygotowaniu dokumentacji;
poszukiwanie dostawców na podstawie wytycznych kierownika;
wysyłanie zapytań ofertowych;
analiza ofert składanych przez wykonawców przy wsparciu kierownika projektu;
przygotowanie inwestycji w zakresie procedur administracyjnych i dokumentacji formalno-prawnej, przy wsparciu kierownika projektu i działu prawnego;
udział w spotkaniach technicznych, przygotowanie notatek, pism itp.
współpraca z działem inwestycji;

Zachęcamy do aplikowania osoby, które:

dobrze orientują się w kwestiach technicznych i budowlanych;
są zaangażowane w powierzone im zadania i chętnie rozwijają swoje umiejętności;
wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem;
doświadczenie w pracy przy podobnej inwestycji będzie dodatkowym atutem;
biegle posługują się oprogramowaniem komputerowym MS Office, znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem;
Brzmi interesująco? Zapraszamy do kontaktu.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REAL ESTATE INWESTORBP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.” na adres e-mail: rekrutacje@inbap.com
UWAGA: Aplikacje CV bez tej klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.